Manchester United teenis järjekordse kaotuse

Pettunud Ryan Giggs
Pettunud Ryan Giggs Foto: SCANPIX

Manchester Unitedi tänavune hooaeg kulgeb üle kivide ja kändude. Kui pühapäevale langeti konkurentsist Inglismaa tähtsamaist karikasarjast (FA Cup), siis eile tunnistati liigakarikasarja poolfinaali avamängus Sunderlandi 1:2 paremust.

Sunderland läks kohtumist juhtima Ryan Giggsi õnnetust omaväravast esimese poolaja lisaminutite viimastel sekunditel. Teist poolaega korraliku survega alustanud Unitedil õnnestus 52. minutil viigistada, kui nurgalöögist tulnud palli lõi peaga väravasse Nemanja Vidic. Siiski jäi viimane sõnu Sunderlandile – 65. minutil realiseeris penalti Fabio Borini.

Unitedi kodustaadionil toimuv korduskohtumine peetakse 22. jaanuaril.

Teise poolfinaali avamängus lähevad täna vastakuti Manchester City ja West Ham United.