Anieri ja Motherwelli vägev võiduseeria jätkub

Henri Anier
Henri Anier Foto: Motherwell, Facebook

Eesti jalgpallikoondise ründaja Henri Anier aitas oma koduklubi Motherwelli Šotimaa kõrgliigas kuuenda järjestikuse võiduni, kui võõrsil võeti 1:0 võit Heartsi üle.

Mängu ainsa värava lõi Motherwelli tänavuse hooaja suurim väravakütt John Sutton kohtumise 40. minutil. Eile klubiga kahe ja poole aasta pikkuse lepingu sõlminud Anier alustas täna varumeestepingilt, kuid sekkus mängu 74. minutil, kui andis puhkust vanameister James McFaddenile.

Motherwell on võitnud kuus järjestikust liigamängu. Viimati tunti kaotusekibedust 6. detsembril, kui jäädi alla Celticule. Liigatabelis on Motherwell hetkel 43 punktiga kolmandal kohal. Ühe punktiga edestab neid Aberdeen, kellel on aga mäng rohkem peetud. Kindel liider on Celtic, kellel koos juba 54 punkti.