Virtusele teine kaotus, Kangurilt kolm punkti

Kristjan Kangur Bologna Virtuse särgis.
Kristjan Kangur Bologna Virtuse särgis. Foto: Virtus

Itaalia korvpallimeistrivõistlustel pidi Bologna Virtus veerandfinaalseerias vastu võtma teise kaotuse, kui võõral väljakul jäädi NGC Cantule alla 68:74. Cantu juhib nüüd kolme võiduni mängitavat seeriat 2:0.

Kangur sai eile toimunud kohtumises mänguaega 14 minutit ning viskas selle ajaga kolm punkti (kahepunktivisked 1/0, kolmepunktivisked 1/1), võttis ühe lauapalli, blokeeris ühe vastaste viske, tegi ühe vaheltlõike ning kolm isiklikku viga.

Virtuse edukamad olid DiegoFajardo 18, Aaron Jackson 17 ja Viktor Sanikidze 12 silmaga. Võitjatele tõi Jerry Green 23 punkti.

Seeria kolmas kohtumine peetakse homme Bolognas.