Mullune veerandfinalist kaotas Pariisis avaringis

Victoria Azarenka
Victoria Azarenka Foto: SCANPIX

Prantsusmaa lahtiste tennisemeistrivõistluste esimesel päeval langes juba üks tippudest konkurentsist välja.

Mullu veerandfinaali jõudnud valgevenelanna Victoria Azarenka (WTA 11.) pidi avaringis tunnistama argentiinlanna Gisela Dulko (WTA 45.) 6:1, 6:2 paremust. Mäng kestis vaid tund ja 12 minutit.

Azarenka ja Dulko omavahelised mängud on nüüd 2:2 viigis, viimati mängisid nad eelmisel aastal Stuttgartis ning ka toona jäi peale Dulko.

Pisut raskustes oli ka tiitlikaitsja Svetlana Kuznetsova (WTA 6.), kes jäi rumeenlanna Sorana Cirstea (WTA 34.) vastu kiirelt 0:3 kaotusseisu, ent seejärel venelanna kogus end ja võitis üheksa geimi järjest. Mäng lõppes Kuznetsova 6:3, 6:1 võiduga.

Mullu meeste turniiril finaali jõudnus rootslane Robin Söderling (ATP 7.) alistas avaringis kindlalt 6:0, 6:2, 6:2 prantslase Laurent Recourderci (ATP 179.).