Vähemusse jäänud U21 koondis kaotas Ukrainale

Eesti U21 koondis.
Eesti U21 koondis. Foto: jalgpall.ee

Sankt-Petersburgis jätkuval turniiril Kubok Sodruzestva kohtus Eesti U-21 koondis tänases teise vooru mängus Ukraina eakaaslastega.

Juba 7. minutil läks Ukraina penaltist 1:0 juhtima. 9. minutil teenis Johannes Kukebal lisaks veel punase kaardi. Edasine mäng möödus väravateta, kuni 89. minutil tuli 0:2 Ukrainale. Jällegi penaltist. Nii mäng lõppeski. Mängu protokolli avaldame esimesel võimalusel.

Eilses avavoorus tegi Eesti teatavasti 2:2 viigi Tadžikistaniga, Ukraina aga võitis 2:0 Kõrgõzstani koondist.

Alagrupiturniiri viimases vorrus kohtub Eesti esmaspäeva hommikul kell 10 Kõrgõzstaniga.Play-offi 1.-8. kohani pääsevad alagrupi kaks paremat ning lisaks kaks paremat kolmanda koha meeskonda. Üks alagrupifaasis kolmanda ning kõik neljandaks jäänud meeskonnad selgitavad välja kohad 9-12. Turniiril osalevad mängijad sünniaastaga 1993 ja nooremad.

Eesti: 1-Richard Aland, 2-Trevor Elhi, 4-Karol Mets, 5-Artur Pikk, 6-Brent Lepistu, 7-Pavel Marin, 9-Kevin Kauber, 14-Bogdan Vaštšuk, 18-Tauno Tekko, 19-Madis Vihmann, 20-Johannes Kukebal.

Varus: 12-Kristjan Tamme, 3-Vladimir Avilov, 8-Andreas Raudsepp, 10-Lauri Välja, 11-Maksim Gussev, 15-Martin Ustaal, 16-Robert Kirss, 17-Kevin Aloe, 21-Nikita Martõnov.