Anier andis väravasöödu, kuid Motherwell kaotas valusalt punkte

Henri Anier.
Henri Anier. Foto: Mati Hiis / Õhtuleht

Eesti jalgpallikoondise ründaja Henri Anier aitas oma koduklubi Motherwelli 2:2 viigini Aberdeeni vastu.

Väravateta lõppenud avapoolaja järel avas mänguskoori 47. minutil Motherwelli mängumees Stephen McManus. 67. minutil õnnestus Aberdeenil Adam Rooney väravast viigistada. Samal minutil tuli mängu ka Anier, kes kõigest kaks minutit hiljem andis tsenderduse, mille lõi väravasse Zaine Francis-Angol. Tundus, et Motherwell võtab tähtsa võidu ning tõuseb liigatabelis Aberdeenist mööda, kuid kohtumise neljandal üleminutil lõi viigivärava Russell Anderson.

Liigatabelis hoiab Motherwell 44 punktiga kolmandat kohta. Punkti rohkem kogunud Aberdeen on teine, kuid neil on üks mäng enam peetud. Liiga kindel liider on kaotuseta jätkav Celtic.