U21 koondis võitis Lätit ja jõudis nelja parema sekka

U21 koondise peatreener Martin Reim.
U21 koondise peatreener Martin Reim. Foto: Mihkel Maripuu

Sankt-Peterburgis jätkuval Kubok Sodružestval võitis Eesti alla 21-aastaste jalgpalli noortekoondis täna Läti eakaaslasi 2:0. Väravad lõid Maksim Gussev ja Bogdan Vaštšuk mängu viimase 20 minuti jooksul.

Eesti kerge initsiatiiviga, kuid siiski mõlemapoolsete rünnakutega kulgenud mängu esimesel poolajal väravaid ei löödud.

Teisel poolajal ründas Eesti rohkem ning surve kandis vilja 71. minutil, mil täpne oli Maksim Gussev. 82. minutil lõi Bogdan Vaštšuk lõppseisuks 2:0

Esimeses 1/4-finaalis alistas Ukraina Leedu 4:1. Teistest veerandfinaalides kohtuvad Sankt-Peterburg - Valgevene ning Venemaa - Kasahstan.

Paarist Venemaa vs. Kasahstan tuleb ka Eesti järgmine vastane. Poolfinaal Eesti osavõtul toimub reedel, 31. jaanuaril Eesti aja järgi kell 17:00.

Väravad: 71. Maksim Gussev, 82. Bogdan Vaštšuk

Eesti: 1-Richard Aland, 2-Trevor Elhi, 4-Karol Mets, 5-Artur Pikk, 7-Pavel Marin, 9-Kevin Kauber, 10-Lauri Välja, 14-Bogdan Vaštšuk, 18-Tauno Tekko, 19-Madis Vihmann, 20-Johannes Kukebal.

Varus: 12-Kristjan Tamme, 3-Vladimir Avilov, 6-Brent Lepistu, 8-Andreas Raudsepp, 11-Maksim Gussev, 15-Martin Ustaal, 16-Robert Kirss, 17-Kevin Aloe, 21-Nikita Martõnov.