Londaku koduklubi sai 0:5 kaotuse

Pavel Londak
Pavel Londak Foto: Pm

Eesti jalgpallikoondislaste Pavel Londaku ja Alo Bärengrubi koduklubi Bodö/Glimt sai täna Norra esiliigas koduväljakul hävitava 0:5 kaotuse Brynelt.

Londak kaitses Glimti puuri kogu kohtumise vältel, korjates enda selja tagant välja avapoolajal kaks ja teisel poolajal kolm palli. Bärengrub jälgis mängu varumeestepingilt, vahendab Soccernet.ee. Alates 62. minutist mängis Glimt Thiago Martinsi eemaldamise järel arvulises vähemuses.

Mõne nädala eest veel liidrikohta hoidnud Glimt on kaotanud viimasest neljast kohtumisest kolm ning langenud kuuendale positsioonile, kusjuures enamusel klubidest on selle vooru mängud veel pidamata.

Nende seas on ka kolmandal kohal olev Raio Piiroja meeskond Fredrikstad, kes on sel nädalal mänguvaba.