Inglismaal selgusid järgmised poolfinalistid

Hull City mängijad rõõmustamas.
Hull City mängijad rõõmustamas. Foto: SCANPIX

Inglismaa karikavõistlustel peetakse sel nädalavahetusel veerandfinaale, tänases esimeses kohtumises alistas Sheffield United kodus 2:0 Charlton Athleticu ja teises mängus võitis Hull City koduväljakul kindlalt 3:0 Sunderlandi.

Kõrgliigaklubide omavahelises duellis esimesel poolajal väravaid ei nähtud, aga teisel kolmveerandtunnil pani Hull oma paremuse maksma. Esimene tabamus kuulus 68. minutil Curtis Daviesile, David Meyler lisas 72. minutil teise. Lõpptulemuse tõi tabloole viis minutit hiljem Matty Fryatt, vahendas Soccernet.ee.

Sheffield United lõi samuti mõlemad oma tabamused teisel poolajal - Ryan Flynni ning John Brayfordi väravatele polnud Charlton Athleticul vastust.

Viimases veerandfinaalis kohtuvad omavahel valitsev liigakarika võitja Manchester City ning karikakaitsja Wigan Athletic.