Põlva Serviti alistas käsipalli meistriliigas kindlalt Viljandi

Käsipall.
Käsipall. Foto: Liis Treimann

Meeste käsipallimeistriliigas toimus täna kokku kolm mängu.

Mesikäpa Hallis kohtusid omavahel Põlva Serviti ja Viljandi HC. Mängu võitis Põlva Serviti tulemusega 34:24, poolaeg 19:16. Ardo Puna viskas Serviti kasuks enim 8 väravat, Viljandi poolelt olid edukamad väravakütid Karl Toom, Robert Lõpp ja Karl Roosna, kõik panustasid 5 väravaga.

Tallinnas kohtusid omavahel Audentes ja Värska Originaal. Mängu võitis Audentes tulemusega 37:30, poolaeg 18:14. Andris Celmins viskas Audentese poolelt 16  väravat, Värska Originaali poolelt viskas enim Erki Kannik 7 väravat.

Aruküla Spordihoones olid omavahel vastamisi Aruküla ja SK Tapa ning võidu võttis kodumeeskond tulemusega 31:27 (19:13). Aruküla parimana viskas Helvar Kuhi seitse väravat, Tapa resultatiivseimaks oli samuti seitsme väravaga panustanud Siimo Tänavots.