Jaapan alistas ilmetus mängus Kameruni

Jalgpalli MMi tänases teises E-grupi kohtumises alistas Jaapan Kameruni 1:0.

Kohtumise ainsa värava lõi Keisuke Honda 39. minutil. Paremalt äärelt tulnud tsenderdus maandus tagaposti juures seisnud Honda jalale, kes palli väravasse saatis.

Teises E-grupi mängus oli Holland üle Taanist 2:0.

JAAPAN – KAMERUN

17:03

Jaapan: 21-Eiji Kawashima; 2-Yuki Abe, 22-Yuji Nakazawa, 4-Tulio, 3-Yuichi Komano; 5-Yuto Nagatomo, 16-Yoshito Okubo, 7-Yasuhito Endo, 17-Makoto Hasebe, 8-Daisuke Matsui, 18-Keisuke Honda.

17:03

Kamerun: 16-Hamidou Souleymanou; 19-Stephane Mbia, 5-Sebastien Bassong, 3-Nicolas Nkoulou, 2-Benoit Assou-Ekotto, 11-Jean Makoun, 18-Enoh Eyong, 15-Achille Webo, 21-Joel Matip, 9-Samuel Eto'o, 13-Eric Choupo-Moting.

17:14

15. minut - ühtegi ohtlikku olukorda pole tekkinud

17:17

17. minut - mäng on palju hambutum kui eelmine kohtumine Hollandi ja Taani vahel

17:19

19. minut - Kamerun on palli hoidnud 56, Jaapan 44 protsenti

17:22

21. minut - Kameruni väravavaht Hamidou võtab lööma valmistunud Jaapani ründaja Nakazawa jala eest palli ära

17:26

Tarmo Tiisler küsis teleülekandes kaaskommentaatorilt Indrek Zelinskilt, mis paneks teda tund ja 45 min järjest vuvuzelat puhuma. Zelinski vastas: kui Eesti mängib MM-finaalturniiril.

17:30

29. minut: Kameruni mängija Mbia sai tugeva löögi vastu jalga, kuid jätkab kohtumist

17:31

31. minut - Jaapani väravavaht Kawashima kukub palli püüdes selja peale ja saab haiget

17:38

38. minut - Jaapani väravavajt püüab Enohi pealelöögi

17:39

39. minut - Honda viib Jaapani 1:0 juhtima. Paremalt äärelt tulnud tsenderdus maandub tagaposti juures seisnud Honda jalale, kes palli väravasse saadab

17:45

45. minut: kohtunik lisas avapoolajale 2 minutit

18:04

46. minut  - Kamerun saab nurgalöögi, kuid ohtlikku olukorda ei teki

18:06

48. minut - Kameruni kaitsja lükkab Okubo pisut enne karistusala vasaku otsajoone juures pikali

18:06

49. minut - Jaapani karistuslöök midagi ohtlikku endast ei kujutanud

18:08

49. minut - Eto'o murdis paremalt äärelt kolme Jaapani mängija vahelt läbi, söötis Choupo-Motingile, kelle löök napilt väravast mööda vihises

18:15

57. minut - Choupo-Motingi pealelöök läheb Jaapani väravast mööda

18:16

59. minut - Kamerun valmistab ette vahetust

18:20

62. minut - Jaapani kaitsja lükkab Kameruni karistuslöögi peaga üle otsajoone

18:21

63. minut - Tanaka saab nurgalöögijärgses olukorras vastu pead tugeva hoobi

18:21

63. minut - Kamerun vahetus: Matip välja - Emana sisse

18:24

67. minut - Kamerun teenib nurgalöögi, kuid see ebaõnnestub

18:26

69. minut - Jaapani vahetus: Matsui välja - Okazaki sisse

18:30

72. minut - N'Koulou saab mängu esimese kollase kaardi Jaapani mängija mahatõmbamise eest

18:30

73. minut - Jaapani karistuslöök ebaõnnestub, tsenderdus läks liiga pikaks

18:32

75. minut - Kamerun pole suutnud Jaapanile märkimisväärset survet avaldada

18:33

75. minut - Kameruni topeltvahetus: Makoun välja - Geremi sisse ja Moting välja - Idrissou sisse

18:37

80. minut - Jaapan üritab igal võimalusel aega võita

18:38

80. minut - Jaapani väravavaht lükkab rusikaga eemale värava ette tulnud tsenderduse

18:39

81. minut - Jaapani vahetus: Okubo välja - Yano sisse

18:41

82. minut - Kameruni vv tõrjub Hasebe madala pealelöögi

18:41

84. minut - Kamerun on teinud väravale 7, Jaapan 4 pealelööki

18:44

86. minut - Kameruni mängija Mbia löök tabab latti

18:46

88. minut - Jaapani vahetus: Hasebe välja - Inamoto sisse

18:48

90. minut - kohtunik lisas 4 minutit

18:49

90+1 minut - Jaapani mängija saab viivtamise eest kollase kaardi

18:52

90+3 minut: Kamerun lööb pikki palle Jaapani karistusalasse