Real alistas Ramose ja Ronaldo väravatest Bayerni 4:0 ning pääses finaali

Sergio Ramos lõi 20 minutiga kaks väravat.
Sergio Ramos lõi 20 minutiga kaks väravat. Foto: SCANPIX

Täna selgus jalgpalli Meistrite liigas esimene finalist, kui poolfinaali korduskohtumises võõrustas möödunud hooaja võitja Müncheni Bayern Hispaania tippklubi Madridi Reali. Hispaania suurklubi ei andnud sakslastele mingit võimalust, võttes Sergio Ramose ja Cristiano Ronaldo väravatest 4:0 võidu. Avamängu oli Real võitnud 1:0 ja pääses seega kindlalt finaali.

Mängu käik:

Müncheni Bayern - Madridi Real 0:4 (Ramos 16., 20, Ronaldo 34., 90.)

(avamängu võitis Madrid 1:0)

Mäng algas!

7. minut: Bayern on alustanud ründavalt, avamängus saadi teatavasti 0:1 kaotus

9. minut: Gareth Bale sai üsna vabalt löögile, ent pall lendab üle värava

12. minut: Ka Real ei maga ja mängib ründavalt, Di Maria löök ei jõua sihile.

16. minut: Värav! Sergio Ramos viib Reali 1:0 juhtima! Värav sündis nurgalöögist.

20. minut: 2:0 Realile! Taas pääseb nurgalöögi järel peaga löögile Ramos, tehes skooriks 2:0!

25. minut: Ribery teeb pealelöögi, ent eksib.

27. minut: Ronaldo pääseb Bayerni väravavahiga üks-ühele, ent lööb napilt mööda.

34. minut: Kolmas värav Realile! Bale annab Ronaldole suurepärase söödu ja Ronaldo ei eksi!

38. minut: Xabi Alonso (Real) teenib kollase kaardi ja tema peab finaali vahele jätma, kui Real sinna jõuab.

44. minut: Bayern saab kaks korda järjest nurgalöögi, ent midagi ohtlikku ei sünni.

Avapoolaeg on lõppenud Reali 3:0 eduseisuga!

Algas teine poolaeg!

Bayern vahetas: Javi Martínez sisse - Mandžukić välja.

53. minut: Alaba pääseb löögile, ent Ramos blokeerib löögi.

54. minut: Nurgalöök Bayernile ja Javi Martínez pääseb ka löögile, ent eksib.

57. minut: Robben saab löögile, mis on seni Bayerni parim võimalus, ent eksib.

64. minut: Kroos saab löögile, ent Casillas tõrjub.

65. minut: Coentrao saab samuti proovida, ent Neuer püüab.

72. minut: Bayern vahetab veel: Götze mängu, Müller puhkama.

75. minut: kaks väravat lööud Ramos vahetatakse puhkama, tema asemel sekkub mängu Varane.

84. minut: Real teeb viimaseid vahetusi - Casemiro tuleb Di María asemele mängu

90. minut: 4:0! Ronaldo lööb karistuslöögist Reali neljanda värava! Pall lendab müüri alt mööda maad läbi ja lendab väravasse.

Kõlab kohtuniku vile ja Real on võitnud 4:0 ja pääseb kindlalt finaali.

Poolfinaali avalahingu võitis Real kodus 1:0.

Tänaseks mängus on kodumeeskond Bayern taas üles rivistanud Philipp Lahmi, Toni Kroosi ja Arjen Robbeni, kes said puhkust sel nädalavahetusel, kui Müncheni meeskond alistas koduses liigas 5:2 Bremeni Werderi.

Madridi Reali ridades on taas tagasi haigusest tervenenud Gareth Bale, kellele samuti laupäeval Hispaania liigas peetud 4:0 võidumängus puhkust anti.