Taani võitleb edasipääsu eest, Kamerun audis

Taani jalgpallikoondis alistas jalgpalli MMi E-grupi teise vooru kohtumises Kameruni 2:1. Võiduarve avanud Taani selgitab Jaapaniga teise kaheksandikfinaali edasipääseja. Holland on kogunud 6 punkti.

Kameruni viis 10. minutil juhtima Samuel Eto'o. Nicklas Bendtner viigistas 33. minutil ja lõppseisu vormistas 61. minutil Dennis Rommedahl.

21:37

Kamerun: 16-Hamidou Souleymanou; 19-Stephane Mbia, 5-Sebastien Bassong, 3-Nicolas Nkoulou, 2-Benoit Assou-Ekotto; 8-Geremi, 18-Enoh Eyong, 6-Alexandre Song, 10-Achille Emana; 15-Achille Webo, 9-Samuel Eto'o.

21:38

Taani: 1-Thomas Sörensen; 15-Simon Poulsen, 4-Daniel Agger, 3-Simon Kjaer, 6-Lars Jacobsen; 19-Dennis Rommedahl, 2-Christian Poulsen, 10-Martin Jörgensen, 8-Jesper Gronkjaer; 9-Jon Dahl Tomasson, 11-Nicklas Bendtner.

7.min

Rommedahli pomm vihiseb üle Kameruni värava lati

9.min

Kamerun saab oma esimese nurgalöögi

9.min

Taani VV püüab Njitapi karistuslöögi

10.min

Taani kaitsja teeb värava ees rämeda valesöödu. Kameruni mängija söödab äärelt värava ees täiesti vabalt seisvale Samuel Eto'ole, kes selle Taani väravasse lööb. Kamerun juhib 1:0.

13.min

Emana pommlöök karistusala joonelt läheb Taani väravast mööda

17.min

Gronkjaeri pommlöök läheb Kameruni mängijast üle otsajoone. Taani surgalöök midagi ohtlikku ei kujuta

20.min

Taani VV püüab Eyongi kauge pealelöögi

21.min

Tomasson ei ulata Kameruni värava eest läbi veerenud pallini

23.min

Enne mängu algust oli staadionil sooja 10 kraadi

29.min

Emana löök vihiseb üle Taani värava lati

32.min

Kamerun mängib ilusat söödumängu Taani karistusala ümbruses

33.min

Bendtner saab paremalt äärelt värava ette hea söödu Rommedahlilt ja viigistab seisu 1:1

35.min

Eyong saab palliga vastu silma ja mäng on peatatud

41.min

Njitap tsenderdab Taani värava ette, kuid Taani VV püüab palli

42.min

Supervõimalus Taanil. Rommedahl teeb ära suure eeltöö, kuid Tomasson lööb värava ees vastu Kameruni kaitsjat (värav oli tühi)