Real purustas Euroliiga poolfinaalis Barcelona neljakümne punktiga

Madridi Reali ja Barcelona korvpalliklubi poolfinaal.
Madridi Reali ja Barcelona korvpalliklubi poolfinaal. Foto: SCANPIX

Korvpalli Euroliiga Final Fouril peeti täna poolfinaalid ja õhtu teises mängus oli Madridi Real kindlalt 100:62 parem Barcelonast.

Tasavägise seisuga 20:20 avaveerandi järel sai Real poolajaks 45:37 juhtima. Kolmandal veerandajal viskasid Madridi meeskonna mehed 28 silma, samas kui Barca sai kirja vaid 11 punkti. Ka neljandal veerandajal tegi Real paremini skoori ja nii võideti mäng kindlalt 100:62.

Madridi klubi parimana viskas Sergio Rodriguez 21 punkti, Barcelona resultatiivseimaks oli 16 silmaga Ante Tomic.

Finaalis kohtub Real Tel Avivi Maccabiga, pronksimängus on Barca vastaseks Moskva CSKA.