Kanepi jõudis Prantsusmaal mängleva kergusega poolfinaali

Kaia Kanepi.
Kaia Kanepi. Foto: SCANPIX

Prantsusmaal toimuva 100 000 dollari suuruse auhinnafondiga ITFi tenniseturniiril alistas Eesti esireket Kaia Kanepi (WTA 66.) veerandfinaalis prantslanna Laura Thorpe’i (WTA 156.) ülikindlalt 6:0, 6:1. Poolfinaalis kohtub Kanepi kas rumaanlanna Timea Babosega (WTA 92.) või Mandy Minellaga Luksemburgist (WTA 136.).

2:0

Kanepi võidab kaheksanda järjestikuse geimi. Kas prantslanna jääbki kuivale?

3:0

Kanepi oma servil endiselt kindel

4:0

Prantsusmaa tennisisti mäng on täna täiesti liimist lahti

4:1

Kanepi kaotab lõpuks oma serveigeimi ning päris kuivale prantslanna siiski ei jää

5:1

Kanepi ühe geimivõidu kaugusel matši võidust

6:1

Kohtumine on lõppenud. Veerandfinaal osutus Kanepi jaoks kiireks jalutuskäiguks ja prantslanna alistamiseks kulus vähem kui tund

Esimese paigutusega Kanepi ja Thorpe alustavad kohtumist Eesti aja järgi kell 13. Poolfinaalis kohtub selle mängu võitja kas rumaanlanna Timea Babosega (WTA 92.) või Mandy Minellaga Luksemburgist (WTA 136.).