Tiitlikaitsja lahkub olümpialt neljanda kohaga

Hispaanlased olid pronksikohtumises hoos ja tiitlikaitsja Horvaatia jäi hoopis medalita.

Pekingi olümpiamängude meeste käsipalliturniiri jäi tiitlikaitsja Horvaatia üldse medalita, kui pronksikohtumises kaotati 29:35 Hispaaniale.

Horvaatia juhtis esimese poolaja järel kahe väravaga 14:12, kuid horvaatide mäng lagunes teisel poolajal täielikult ning see kaotati 15:23 ja sellega ka kogu kohtumine 29:35.

Võitjate parimatena viskasid Carlos Prieto ja Juan Garcia mõlemad 7 väravat. Kaotajate kasuks viskas Domagoj Duvnjak samuti seitse väravat.

Hispaaniale on see Atlanta ja Sydney olümpiamängudelt võidetud pronksmedalite järel kolmandaks pronksiks. Neli aastat tagasi Ateenas olid hispaanlased seitsmendad.