Saagi koduklubi teenis taas viigi

Kaimar Saag (vasakul).
Kaimar Saag (vasakul). Foto: Mònica Llorens / Bon Dia Andorra

Mõne aja eest Rootsi esiliigasse Assyriskasse siirdunud Eesti jalgpallikoondise ründaja Kaimar Saag sai maitsta oma teist viiki, kui kodus Österiga võrdselt mängiti.

Saag kuulus kolmandat korda algkoosseisu, kuid kui esimesel juhul tegi ta kaasa täismängu ja teisel juhul võeti puhkama 63. minutil, siis reede õhtul Superettani 18. voorus ta 0:1 kaotatud avapoolaja järel koos ühe meeskonnakaaslasega teiseks poolajaks enam platsile ei naasnudki, vahendas Soccernet.ee.

Küll aga suutis Assyriska 71. minutil tabeli kümendale Österile 1:1 viigivärava lüüa, ent kolme punkti haaramiseks kumbki tiim pärast seda enam võimeline ei olnud.

Liigatabelis 16 meeskonna konkurentsis viimasena jätkav Assyriska on alates Saagi tulekust teeninud kaks viiki ja ühe kaotuse.