Madridi Real võitis Hispaania superkarika

Võidukas Madridi Reali jalgpallimeeskond.
Võidukas Madridi Reali jalgpallimeeskond. Foto: AP / Scanpix

Tänavuse Hispaania superkarika võitjaks krooniti Madridi Real, kes alistas kahe mängu kokkuvõttes Valencia 6:5.

Avamängu 2:3 kaotanud Real jäi tagaajaja rolli ka korduskohtumises, kui avavärava lõi David Silva. Teise poolaja alguses hollandlane Ruud van Nistelrooij küll viigistas, kuid sama mees eemaldati mõne aja pärast mängust. Seega jäi Real juba üheksakesi, sest avapoolajal sai punase kaardi ka Rafael van der Vaart.

Vaatamata kesisele olukorrale suutis eelmise aasta Hispaania meister viimasel veerandtunnil tänu Sergio Ramose , Ruben de la Redi ja Gonzalo Higuaini tabamustele mängu enda kasuks pöörata. Viimase minuti Fernando Morientese värav enam Valenciat kaotusest päästa ei suutnud.