Piiroja koduklubi alistas liidri ja tõusis kolmandaks

Raio Piiroja klubikaaslastega.
Raio Piiroja klubikaaslastega. Foto: fredrikstadfk.no

Raio Piiroja koduklubi Fredrikstad alistas Norra jalgpalli esiliigas koduväljakul 2:0 liidermeeskonna Sogndali.

Alates 38. minutist arvulises ülekaalus mänginud Fredrikstadi mõlemad väravad lõi Mattias Andersson kohtumise lõpu eel. Piiroja tegi kaasa kõik 90 minutit, vahendab Soccernet.ee.

Bodö/Glimt viigistas samal ajal võõrsil 1:1 Sarpsborg 08ga. Eelmises mängus vigastada saanud Pavel Londak koosseisu ei kuulunud, Alo Bärengrub jälgis kohtumist pingilt.

Fredrikstad tõusis liigatabelis kolmandale kohale, Sogndalist viie punkti kaugusele, ning neil on konkurentidega võrreldes veel ka üks mäng varuks, Glimt langes kuuendale positsioonile.