Londoni Arsenal tuli raskst seisust välja

Olivier Giroud tähistamas viigivärava löömist.
Olivier Giroud tähistamas viigivärava löömist. Foto: SCANPIX

Inglismaa jalgpallimeistrivõistluste eilses viimases kohtumises viigistasid Everton ja Londoni Arsenal esimese koduväljakul 2:2. Seejuures oli Everton veel kaheksa minutit enne kohtumise lõppu 2:0 eduseisus.

Everton asus kohtumist 19. minutil Seamus Colemani väravast juhtima ning 45. minutil suurendas eduseisu Steven Naismith. Arsenal lõi esimese värava tagasi 83. minutil, kui täpne oli Aaron Ramsey, 90. minutil tõi Arsenalile viigipunkti Olivier Giroud.

Arsenal on kahe kohtumisega kogunud nüüd neli punkti ja praegu annab see tabelis kolmanda koha. Everton on kahe silmaga kümnes. Täisedu kahe võiduga jagavad praegu esikohta Londoni Chelsea ja Swansea City.