P, 4.12.2022
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Eesti bänd Supernova teeb laulu rahvusvahelise triatlonisarja TriStar111 jaoks

Tiit Reinart
, reporter
Eesti bänd Supernova teeb laulu rahvusvahelise triatlonisarja TriStar111 jaoks
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Supernova.
Supernova. Foto: Atkon Januson

Bändi Supernova liider Rainer Michelson võistleb triatlonivõistlusel, kirjutab triatlonivõistluse jaoks laulu nimega «111» ning annab veel ka võistlusjärgsel õhtul kontserdi.7.augustil Pühajärve ääres Otepääl aset leidval rahvusvahelisel triatloni võistlusel lööb kaasa muusik ja harrastussportlane Rainer Michelson koos suure hulga maailmakuulsate triatleetide ning Eesti parimate erinevate spordialade tippudega.

Supernova laulja ja liider on valmistumas TriStar111Estonia triatloniks nii sportlikus kui muusikalises mõttes. Rainer Michelson kommenteerib: «Sain inspiratsiooni eelmisel aastal sama võistluse lühikesel distantsil võisteldes ja on nüüd olen harjutanud juba detsembrist saadik täispika triatloni distantsi jaoks.»


Rainer lisab: «Asja teeb minu jaoks huvitavaks teadmine, et peale 5 tunnist võistlust lähen veel lavale bändiga musitseerima, kus annan täispika kontserdi ja kõigi teiste lugude seas tuleb esitlusele esmakordselt ka just antud triatlonisarja jaoks kirjutatud inglise keelne lugu «111», mille sõnad kirjutas Urmas Jaarmann ja muusikalise poole tegin mina.»


TriStar111 Estonia võistluse näol on tegemist varasema Pühajärve triatloniga, mis liitus  rahvusvahelise võistluse sarjaga TriStar Series.
Võistlusdistants on 1 km ujumist, 100 km jalgrattasõitu ja 10 km jooksu, mis on kogupikkuses 111 km. Registreerimine on avatud kodulehel www.tristar111estonia.com.

TriStar111 Estonia

7. august 2010 Pühajärve, Otepää / 1 km ujumist, 100 km jalgratast, 10 km jooksu

 

Märksõnad
Tagasi üles