Prantsusmaa võitis põnevusmängus Horvaatiat

Horvaat Dario Saric (vasakul) võitlemas Prantsusmaa koondise liidri Nicolas Batumiga Foto: SCANPIX

Korvpalli MMil selgus teine veerandfinalist, kui Prantsusmaa oli tänases põnevusmängus 69:64üle Horvaatiast.

Veel viimase veerandi eel oli Prantsusmaa eduseis 46:34, kuid viimasel kümnel minutil tuli Horvaatia mängu tagasi. Päris lõpu eel vähendas Bojan Bogdanovici kaugvise Horvaatia kaotusseisu kõigest kahele punktile (64:66), kuid viimaste sekunditel õnnestus Prantsusmaal võidust siiski kinni hoida.

Võitjate parimana viskas Nicolas Batum 14 punkti. Üleplatsimees oli aga Bogdanovic 27 silmaga.

Veerandfinaalis läheb Prantsusmaa suure tõenäosusega kokku suursoosiku Hispaaniaga, kes kohtub täna õhtul kaheksandikfinaalis Senegaliga.