Sloveenia võitis visalt võidelnud dominikaanlasi ning kohtub veerandfinaalis USAga

Sloveenia ja Dominikaani Vabariigi vaheline kaheksandikfinaal
Sloveenia ja Dominikaani Vabariigi vaheline kaheksandikfinaal Foto: SCANPIX

Hispaanias toimuval korvpalli MMil võitis Sloveenia 16 parema hulgas Dominikaani Vabariiki 71:61 ning kohtub nüüd veerandfinaalis USAga.

Dominikaanlased võitlesid kohtumise alguses visalt – avaveerandi järel oli seis viigis 15:15. Poolajaks õnnestus sloveenidel kümne punktiga juhtima minna, kuid kolmanda veerandi lõpus oli nende edu sulanud kuuele silmale. Viimasel kümnel minutil Sloveenia end siiski üllatada ei lasknud ning võttis 71:61 võidu.

Sloveenide parimana viskas Zoran Dragic 18 punkti, võttis maha kolm lauapalli ja tegi neli vaheltlõiget. Dominikaalaste liider oli James Feldeine, kelle arvele jäi samuti 18 punkti.