Korvpalli Euroliiga: Bayern alistas kodus Ateena Panathinaikose

Müncheni Bayerni ja Ateena Panathinaikose kohtumine.
Müncheni Bayerni ja Ateena Panathinaikose kohtumine. Foto: SCANPIX

Korvpalli Euroliigas alistas Müncheni Bayern täna kodusaalis Ateena Panathinaikose.

Tasavägiselt kulgenud mängu avaveerandi võitis Bayern seisuga 17:16, poolajaks oli kodumeeskond aga jäänud 32:35 kaotusseisu. Kolmanda veerandaja järel oli Bayern endiselt tagaajaja rollis, kui tablool oli seis 57:59, aga viimasel kümnel minutil näidatud kindla mängu abil võeti kokkuvõttes 81:75 võit. Bayerni parimana viskas Dusko Savanovic 20 punkti, Panathinaikose resultatiivseimaks oli 18 punktiga Esteban Batista.

Täna õhtul varem kavas olnud mängus võitis Galatasaray meeskond kodus 71:64 Valencia Basketit, Milano Emporio kaotas omakorda külla sõitnud Barcelonale 63:78. Mänguõhtu viimases vastasseisus võttis Istanbuli Fenerbahce Ülker kindla 91:76 võidu Turowi üle.