Valitsev Inglismaa meister Manchester City sai üllatava kaotuse

West Ham Unitedi mängijad rõõmustamas.
West Ham Unitedi mängijad rõõmustamas. Foto: SCANPIX

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas sai täna üllatava kaotuse Manchester City, kes jäi võõrsil 1:2 alla West Ham Unitedile.

Möödunud aastal Inglismaa meistriks tulnud City jäi kaotusseisu mängu 21. minutil, kui West Hami poolt sai jala valgeks Morgan Amalfitano. Pärast 1:0 lõppenud avapoolaega said võõrustajad 2:0 juhtima 75. minutil, kui värava lõi Diafra Sakho. City poolt vastas auväravaga kaks minutit hiljem David Silva, kuid rohkemaks külalised võimelised polnud ja möödunud aastal liiga 13. kohaga lõpetanud West Ham sai väärt võidu.

Liigatabelis on City 17 punktiga teisel kohal, West Ham kerkis 16 silmaga hetkel neljandaks.