Kalev/Cramo sai lisaajal magusa võidu

Kalev/Cramo korvpallimeeskond
Kalev/Cramo korvpallimeeskond Foto: Raigo Pajula

Korvpalli Balti liigas sai magusa võidu kirja Kalev/Cramo, kes oli lisaajal 96:84 üle Pieno žvaigždesist. Kalevlaste parimana viskas Rolands Freimanis 21 punkti ning võttis maha 15 lauapalli.

Rakvere Tarvas jäi kindlalt 63:91 alla Juventusele. Tarva resultatiivseimaks tõusis Martin Jurtom, kelle arvele jäi 12 punkti. Valga jäi 69:92 alla Prienaile ning TTÜ vandus kindlalt 59:83 alla Valmierale.

Pärnu võitis 78:68 Jurmalat ning TLÜ/Kalev kaotas 66:72 Jekabpilsile.

-

Neli kohtumist on iga hetk algamas

-

Kohtumised on alanud

-

Eriti kehvalt käib esimistel minutitel TTÜ käsi, kuna Valmiera vastu on jäädud kaotusseisu 6:17

-

Kalev/Cramo mäng on täna eriti heitlik olnud. Kui avaveerand võideti 29:17, siis teine veerand kaotati koguni numbritega 6:25. Kolmanda veerandi alguses on Pieno edu 41:35

-

Kalev/Cramo - Pieno 45:48

TTÜ - Valmiera 35:62

Prienai - Valga 59:47

Juventus - Tarvas 56:35

Pärnu - Jurmala 31:33

TLÜ/Kalev - Jekabpils (seisu ei saa tehniliste probleemide tõttu edastada)

-

Kolm minutit enne kolmanda veerandi lõppu jõuab on Kalev/Cramo ja Pieno mäng taas viigis, 52:52

-

Tarvas peab täna aga leppima kindla kaotusega. Kolm minutit enne lõppu juhib Juventus 83:58

-

Valga teenis kindla kaotuse. Prienaile jäädi alla 69:92. Valgalaste parimana viskas Aleksejevs 23 punkti

-

TTÜle samuti suur kaotus, Valmierale jäädi alla 59:83. Andrew Arnold viskas Tallinna meeskonna kasuks 17 punkti

-

Eile väärt võidu saanud Tarvas jäi selgelt 63:91 alla Juventusele. Rakvere parimana viskas Martin Jurtom 12 punkti

-

Kalev/Cramo on pool minutit enne lõppu Pieno vastu juhtimas 80:78

-

81:81! Lõpuni 14 sekundit

-

Škele viskab viimasel sekundil mööda. Järgneb lisaaeg!

-

Kohtumine on lõppenud! Kalev/Cramo võidab 96:84. Kalevi kasuks viskas Freimanis 21 punkti ja võttis 14 lauapalli. Škele viskas 16, Machado 15 punkti.

-

Pärnu juhib viimasel veerandil Jurmala vastu 71:65. TLÜ/Kalev on Jekabpilsi vastu aga 66:69 kaotusseisus

-

TLÜ/Kalev tunnisas kodusaalis Jekabpilsi paremust seisuga 66:72

-

Pärnu võidab kodus 78:68 Jurmalat

Rakvere Tarvas sõidab külla Juventusele, Valga kohtub võõrsil Prienaiga, TTÜ võtab koduväljakul vastu Valmiera, Kalev/Cramo läheb samuti kodus vastamisi Pieno Žvaigždesiga, TLÜ/Kalev võõrustab Jekabpilsi meeskonda ning Pärnu püüab võidulisa kodumängus Jurmalaga.

TLÜ/Kalevi ja Pärnu mängud algavad kell 19, teised neli kohtumist pool tundi varem. Postimees hoiab lugejaid mängude käiguga kursis.