Rooba ja Liivik mängisid koduklubi võidus tähtsat rolli

Robert Rooba.
Robert Rooba. Foto: Toomas Tatar

Soome jäähoki meistrisarjas olid Espoo Bluesi neljapäevases kodujääl võetud 3:2 (0:1, 1:1, 2:0) võidumängus HPK vastu olulises rollis eestlased Robert Rooba ja Siim Liivik.

7 minutit ja 17 sekundit jääaega saanud Rooba viskas teise kolmandiku alguses oma meeskonna avavärava ning 14,5 minutit platsil viibinud Liivik sai kolmandal perioodil kirja kaks väravasöötu, kui Jari Sailio ja Stefano Giliati väravatest keerati 1:2 kaotusseis enda kasuks, vahendas ERR Sport.

Blues on tabelis 29 kohtumisega kogunud 39 punkti ja asub 14 meeskonna hulgas 12. kohal. Juhib 49 silmaga JYP. Bluesi neljapäevane vastane HPK on 47 silmaga kolmandal real.