Middlesbrough avas võiduarve, Kink mängis esimese poolaja

Tarmo Kink
Tarmo Kink Foto: Middlesbrough

Inglismaa jalgpallimeistrivõistluste esiliigas alistas Tarmo Kingi tööandja Middlesbrough koduväljakul 1:0 Mihkel Aksalu koduklubi Sheffield Unitedi.

Kohtumise ainsa värava lõi Kris Boyd matši 53. minutil. Kink alustas mängu esmakordselt algkoosseisus (kahes esimeses mängus sekkus Kink mäletatavasti vahetusest - toim.), kuid vahetati esimese poolaja järel pingile, kui teda asendas Julio Arca. Aksalu Sheffieldi poolel mänguaega ei teeninud.

Middlesbrough teenis oma tänavuse esimese võidu ning kolme vooru järel on neil kirjas neli punkti. Sheffield on kolme vooruga kogunud vaid ühe silma.

Mängu käik:

-

Mäng käib!

-

35. minutil lõi Kink kaugelt peale, löök oli hea ja tugev, kuid lendas napilt üle värava

-

Esimene poolaeg lõppes 0:0

-

Middlesbrough teeb poolajal ühe vahetuse. Kahjuks võetakse välja Kink ning asemele tuleb Julio Acra. Sky Sportsi hinnagul mängis Kink esimesel poolajal korralikult

-

53. minutil viis Kris Boyd Middlesbrough 1:0 juhtima

-

Mäng läbi! Middlesbrough teenis hooaja esimese võidu

Seni kahes kohtumises vahetusest sekkunud Kink alustab tänast kohtumist Middlesbrough rivistuses algkoosseisu.

Sel nädalal uue peatreeneri saanud Sheffieldi väravas seisab sarnaselt eelmistele mängudele Steve Simonsen, Aksalu alustab kohtumist varumeeste pingil.

Sheffieldi algkoosseis: Simonsen, Bartley, Morgan, Ertl, Taylor, Ward, Montgomery, Britton, Nosworthy, Evans, Cresswell. Vahetusmehed: Aksalu, Bogdanovic, Yeates, Kozluk, Quinn, James, Chapell.

Middlesbrough algkoosseis: Steele, Bates, Wheater, McManus, Kilgallon, Halliday, Robson, Bailey, Kink, Boyd, McDonald. Vahetusmehed: Coyne, Hoyte, Lita, Arca, Luke Williams, Taylor.