NHLi tavapärane vabas õhus toimuv iga-aastane suur mäng ehk talveklassik peeti sedapuhku Washingtonis Nationals Parki pesapallistaadionile rajatud ajutisel väljakul.

Kodupubliku lemmik Washingtoni Capitals võõrustas kahe hooaja tagust meistrit Chicago Blackhawksi ja asus vaid tosina minutiga kiirelt 2:0 juhtima, kui värava said kirja Eric Fehr ja Aleksandr Ovetškin. Teise kolmandiku alguseks suutis Chicago aga viigistada, täpsed olid Patrick Sharp ja Brandon Saad.

Viimane sõna jäi kodupuliku rõõmuks siiski Capitalsile, sest 13 sekundit enne mängu lõppu viskas Troy Brouwer arvulisest ülekaalust 3:2 võiduvärava. Mängu vaatas üle 40 000 inimese.