Torrese kaks väravat kukutasid Madridi Reali

Fernando Torres (vasakul) lõi Reali võrku kaks palli
Fernando Torres (vasakul) lõi Reali võrku kaks palli Foto: SCANPIX

Hispaania jalgpalli karikavõistluste veerandfinaalis alistas Madridi Atletico kahe mängu kokkuvõttes 4:2 linnarivaali Reali. Avamäng lõppes Atletico 2:0 võiduga, täna mängiti 2:2 viiki.

Atletico kangelaseks tõusis äsja meeskonnaga taasliitunud Fernando Torres, kes lõi täna kaks väravat. Torres viis Atletico juhtima juba mängu esimesel minutil. 20. minutil õnnestus Sergio Ramosel  viigistada, kuid teise poolaja avaminutil viis Torres taas Atletico juhtima. Cristiano Ronaldo küll viigistas, kuid rohkemaks Realil täna jõudu polnud.