LeBron James.
LeBron James. Foto: SCANPIX

Cleveland Cavaliers teenis korvpalliliigas NBA järjekordse võidu, kui Orlando Magic alistati võõrsil 123:108. Idakonverentsis teist kohta hoidva Clevelandi jaoks oli see neljas võit järjest.

Võitjate kasuks viskasid Kyrie Irving 33, J.R. Smith 25 ja Lebron James 21 punkti.

Clevelandi leer elas üle ka ärevad hetked, kui nende suurim staar LeBron James väänas kohtumise ajal oma paremat põlve. James maandus kummaliselt kohtumise kolmandal veerandajal, kuid ta jätkas mängu ja viibis kokku väljakul 35 minutit.

NBA kodulehe teatel võib James seetõttu vahele jätta meeskonna järgmise kohtumise, kui täna õhtul mängitakse võõrsil tema eelmise koduklubi Miami Heatiga. Cleveland on sel hooajal Jamesita pidanud mängima 11 kohtumist ja nendest on võidetud seni vaid kaks.