Vassiljevi väravasöödust Piastile ei piisanud

Konstantin Vassiljev.
Konstantin Vassiljev. Foto: Gliwice Piast

Eesti jalgpallikoondise poolkaitsja Konstantin Vassiljev aitas täna Poola kõrgliiga 25. voorus küll Gliwice Piasti Kielce Korona vastu juhtima, ent võiduks jäi sellest väheks.

Algkoosseisus alustanud Vassiljev sai 36. minutil karistusalas küljeviskest palli ning andis imelise tsenderduse Kamil Wilczekile, kes nahkkera kindlalt võrku kõmmutas, vahendab Soccernet.ee.

63. minutil võeti homme koondisega liituv Vassiljev puhkama ning seejärel mängis Piast oma eduseisu maha. Endine Sander Puri tööandja Korona viigistas 72. minutil seisu ning lõi kaheksa minutit hiljem oma 2:1 võiduvärava.

Võiduga tõusis Korona tabelis 31 punktiga täpselt Piasti ette 11. reale. Gliwice meeskond jätkab 30 silmaga 16 meeskonna konkurentsis 12. kohal.