Eesti U-21 jalgpallikoondis võõrustas Lilleküla jalgpallihallis peetud maavõistluses Kasahstani eakaaslasi ja kaotas 1:2. Esimene poolaeg lõppes 1:1 viigiga. 15. minutil asus Eesti Robert Kirsi löögist küll 1:0 juhtima, aga 30. minutil vastased viigistasid.

Esimene poolaeg lõppes 1:1 viigiga. 15. minutil asus Eesti Robert Kirsi löögist küll 1:0 juhtima, aga 30. minutil vastased viigistasid. 81. minutil lõi Kasahstan veel ühe värava ja võitis 2:1.

U-21 koondisesse kuuluvad mängijad sünniaastaga 1994 ja nooremad.

Esialgne mitteametlik protokoll Eesti Jalgpalli Liidu lehelt:

U-21 koondiste maavõistlus

30. märtsil kell 17:30 Lilleküla jalgpallihallis

EESTI - KASAHSTAN  1:2

Väravad: 15. Robert Kirss - 30. Rauan Sariyev, 81. Max Schebak

Hoiatused: 62. Yerkebulan Tunggyshbayev, 88. ?

Eesti: 1-Richard Aland, 19-Henrik Pürg, 15-Märten Kuusk, 3-Madis Vihmann, 13-Andre Paju, 8-Mihkel Ainsalu, 6-Tauno Tekko, 7-Frank Liivak, 10-Rauno Sappinen, 11-Pavel Marin, 9-Robert Kirss.

Varus: 12-Kristjan Tamme, 22-Magnus Karofeld, 4-Gerdo Juhkam, 5-Kevin Aloe, 14-Bogdan Vaštšuk, 17-Maksim Gussev, 18-Joseph Saliste, 16-Ragnar Piir, 20-Rasmus Peetson, 23-German Šlein.

Kasahstan: 18-Mikhail Golubnichiy, 16-Andrej Startsev, 8-Timur Rudosselskiy, 2-Rafkat Aslan, 6-Anuar Agaisin, 15-Miras Tuliyev, 17-Abat Aimbetov, 11-Yerkebulan Tunggyshbayev, 7-Didar Zhalmukan, 19-Rinat Khairullin, 9-Rauan Sariyev.

Varus: 1-Vladimir Groshev, Stanislav Pavlov, 21-Alexey Marov, 22-Alexey Rodionov, 10-Alisher Suley, 3-Ivan Antipov, 13-Danil Tsoy, 4-Grigoriy Sartakov, 12-Max Schebak, 14-Oibek Baltabayev, 5-Ivan Sachanenko.