Vassiljev kaotas Ojamaa koduklubile

Konstantin Vassiljev
Konstantin Vassiljev Foto: Liis Treimann

Teisipäeval Eesti jalgpallikoondise eest Islandi vastu suurepärase partii teinud Konstantin Vassiljev naasis laupäeval platsile Poola kõrgliigas, kus temal ja Gliwice Piastil tuli Henrik Ojamaa omanikklubi Varssavi Legia paremust tunnistada.

Varssavis 11 000 pealtvaataja ees peetud lahinus võitis liiga valitsev meister ja praegune liider Legia avapoolaja 1:0. 59. minutil tõi Piast esimese vahetusena platsile klubi juurest 10 päeva eemal olnud Vassiljevi, ent Eesti koondislane Gliwice mehi punktideni aidata ei suutnud, vahendas Soccernet.ee.

65. minutil lõi hoopis Orlando Sa Legia 2:0 värava ning selle seisuga matš ka lõppes. Kui Vassiljev sai kirja veidi üle poole tunni mänguaega, siis Henrik Ojamaa on teatavasti praegu Legiast laenul Norras Sarpsborgis.