Sokk andis veerandfinaalseeria avamängus kümme korvisöötu

Sten-Timmu Sokk (palliga)
Sten-Timmu Sokk (palliga) Foto: Laura Oks / Postimees

Eesti korvpallikoondislane Sten-Timmu Sokk tegi täna Venemaa Superliiga veerandfinaali avamängus seda, mida mängujuhilt oodatakse - jagas oma meeskonna Moskva Dünamo võidumängus kümme korvini viinud söötu. Dünamo võitis kohtumise 78:75.

Mäng kujunes Eesti koondislase koduklubile raskeks. Kolmandal veerandil oli Üllar Kerde juhendatava meeskond taga 42:46, kuid Alimdžan Fedjušini ja Aleksandr Fomini korvid viisid Dünamo uuesti ette ning päriselt järgi Rjazan enam ei jõudnudki.

Fomin tõi 18 punkti (visked 11/7), Fedjušin 15+6lp, Pavel Gromõko 14 p, Venemaa universiaadikoondisse kutse saanud Denis Zahharov 10+6+3 ning Sokk 0p+5lp+10rs (visked 4/0), lisaks kaks pallikaotust ja viis viga. Vastaste poolel tõi Dramir Zibirov 19+5+4, Ilja Sõrovatko 14+3+4.