Napoli sai veerandfinaali avamängus kindla võidu Wolfsburgi üle

Napoli ja Wolfsburgi mäng.
Napoli ja Wolfsburgi mäng. Foto: SCANPIX

Napoli jalgpallimeeskonna fännid ei suutnud ehk oma parimates unistustes ka oodata, et neljapäeva õhtul Euroopa liiga veerandfinaali avamäng Wolfsburgi vastu võõral väljakul 4:1 võidetakse.

Napolil lubati läbi Gonzalo Higuaini, Marek Hamšiku ja Manolo Gabbiadini lüüa neli väravat ning ise vastati alles 80. minutil Nicklas Bendtneri väravaga, vahendas Soccernet.ee.

Teistes mängudes jäi olukord palju lahtisemaks - Sevilla võitis kaotusseisust Zeniti 2:1, Fiorentina tegi Kiievi Dünamoga viigi ning Club Brügge ja Dnipro väravaid ei löönud.