Marko Kristal: mängijates pole piisavalt sisu, et raskest seisust välja tulla

Levadia peatreener Marko Kristal.

FOTO: Tairo Lutter

Jalgpalli Eesti meistrivõistlustel ei saa jätkuvalt oma mängumasinat tööle tiitlikaitsja Tallinna Levadia. Täna võideldi Pärnu Linnameeskonna vastu välja raske 2:2 viik.

Kodumeeskond Pärnu alustas mängu suurepäraselt ning 25 minuti järel juhiti Robert Kirsi ja Greger Könninge väravatest 2:0. Levadia suutis viigistada üsna mängu lõpu eel. Kõigepealt vähendas Ingemar Teever 66. minutil kaotusseisu ning 2:2 viigitabamuse lõi Artur Rättel

«Iga mängija peab näitama ennast väljakul. Ei loe, mis su nimi on, ei loe, mis sa teinud oled, loeb konkreetne ajahetk, kui sa oled väljakul,» kritiseeris Kristal meeste tegutsemist avapoolajal, vahendab Soccernet.ee. «Kui sa ei kavatse anda endast kõike ja teha seda tööd, milleks sa võimeline oled, siis paraku oli esimesel poolajal õiglane tulemus.»

Teisel poolajal löödi küll kaks väravat ja teeniti 2:2 viik, kuid Kristalit see ei rõõmustanud. «Ei saa rahul olla. See, mis toimus teine poolaeg... ei ole piisavalt sisu mängijates, et raskest olukorrast välja tulla,» nentis peatreener.

Tagasi üles