Legendaarse Jagri väravad aitasid Tšehhi poolfinaali

Soome-Tšehhi veerandfinaal.
Soome-Tšehhi veerandfinaal. Foto: SCANPIX

Jäähoki MMil selgitati täna poolfinalistid ning õhtu viimases veerandfinaalis sai Tšehhi 5:3 jagu Soomest.

Rootsi ja Venemaa lahing on kohe-kohe algamas

Rootsi-Venemaa mäng on alanud!

Rootsi-Venemaa kohtumise alguses veel väravateni jõutud pole

Rootsi ja Venemaa mängu avakolmandikust on pool läbi, skoor on endiselt avamata

Rootsi-Venemaa 0:1 - 11. minutil viskab värava Sergei Mozjakin ja Venemaa saab veerandfinaali juhtima

Rootsi - Venemaa 0:2 - rootslased jäävad avakolmandikul juba kahe väravaga kaotusse, kui 17. minutil viskab venelaste teise värava Sergei Širokov

Rootsi-Venemaa mängus on avakolmandik lõppenud

Rootsi- Venemaa 0:3 - teine kolmandik on alanud ja rootslased jäävad veel raskemasse seisu, kui kiire värava viskab Jevgeni Malkin

Alanud on ka Soome-Tšehhi veerandfinaal

Rootsi-Venemaa 0:3 - teisest kolmandikust on pool mängitud, rootslased pole endiselt suutnud oma kaotusseisu vähendada

Soome-Tšehhi 2:1 - Jussi Jokinen viib soomlased 24. minutil juhtima

Rootsi-Venemaa 3:3 - Loui Eriksson viigistab seisu 55. minutil!

Rootsi-Venemaa 3:4 - rootslased saavad viigiseisu nautida õige napilt, sest Jevgeni Malkin viib 56. minutil uuesti Venemaa juhtima

Soome-Tšehhi 2:2 - 34. minutil toob Jaromir Jagr tabloole viiginumbrid

Rootsi-Venemaa 3:5 - 59. minutil toob Vladimir Tarasenko tabloole Venemaa kaheväravalise edu

Soome-Tšehhi 2:3 - soomlased jäävad teisel kolmandikul kaotusseisu, kui Jan Kovar viskab 36. minutil tšehhide poolt värava

Soome-Tšehhi 3:5 - tšehhid võidavad kohtumise ja mängivad poolfinaalis Kanadaga

Mängu läksid juhtima tšehhid, kui kohtumise üheksandal minutil avas skoori Jan Kovar. Avakolmandik lõppes siiski 1:1 viigiga, sest soomlaste poolt oli täpne Tuomo Ruutu. Teisel kolmandikul sai Soome Jussi Jokineni kiirest väravast omakorda 2:1 juhtima, kuid legendaarse Jaromir Jagri ja Kovari väravad tõid teise vaatuse lõpuks tabloole hoopis Tšehhi 3:2 eduseisu.

Viimasel kolmandikul viigistas Soome seisu Aleksander Barkovi väravast, aga Jagri 56. minuti värav viis tšehhid 4:3 ette. Viimasel minutil viskas veel ühe värava Vladimir Sobotka ning Tšehhi sai kirja 5:3 võidu.