Eesti sulgpallurid Leedu Euroopa Karikaetapil neljas mänguliigis veerandfinaalis

Sulgpall. Illustreeriv foto.
Sulgpall. Illustreeriv foto. Foto: Andres Haabu

Euroopa Karikaetapil Kaunases jäid eesti sulgpallurite parimateks tulemusteks kohad veerandfinaalis. Kaheksa parema hulka jõuti koguni neljas mänguliigis.

Getter Saar võitis teel veerandfinaali Veronika Sorokina Kasahstanist, kuid pidi poolfinaali pääsu otsustavas kohtumises tunnistama teise paigutusega valgevenelanna Alesia Zaitsava paremust 21:16, 21:11.

Eelmisel nädalavahetusel Riias turniiri võitnud veel juunioride eas Helina Rüütel ja Kristin Kuuba piirdusid seekord veerandfinaaliga, kus äärmiselt tasavägises mängus jäid peale Saksamaa parimad eakaaslased Yvonne Li ja Luise Heim 21:16, 18:21, 24:22.

Meespaarismängus olid Kristjan Kaljuranna ja Raul Käsneri veerandfinaali vastased esimese paigutusega Poola paar Milosz Bochat-Pawel Pietryja, kellele suudeti pakkuda võrdne lahing. Kohtumine lõppes vastaste võiduga 18:21, 21:16, 21:16.

Segapaarismängus jõudsid veerandfinaali Helina-Rüütel ja Heiko Zoober.