Tampa Bay Lightning asus finaalseeriat juhtima

Mariel Gregor
Chicago Blackhawksi väravavaht Corey Crawford kaitseb Tampa Bay Lightningu vastu väravat. Foto: David Banks/USA Today Sports

Jäähokiliigas NHL asus Tampa Bay Lightning Stanley karikasarja finaalseeriat 2:1 juhtima, alistades võõrsil Chicago Blackhawksi 3:2 (1:1, 0:0, 2:1).

Tampa Bay asus esimesel perioodil Ryan Callahani väravast mängu juhtima, kuid Brad Richards viigistas seisu, vahendab ERR Sport. Kolmandal perioodil viis Brandon saad Chicago juhtima, aga kõigest 13 sekundit hiljem tõi Ondrej Palat tabloole taas viiginumbrid. Tampa Bay võiduvärava viskas pisut enam kui kolm minutit enne normaalaja lõppu Cedric Paquette.

Nelja võiduni peetava finaalseeria neljas kohtumine mängitakse kolmapäeval taas Tampa Bay kodujääl.