Rivo Vesik: jätke meelde Oleg Stoyanovski nimi

Kristo Kollo ja Rivo Vesik.

FOTO: volley,ee

Pühapäeval lõppes Tallinna Vanasadamas rahvusvaheline rannavõrkpalliturniir Škoda Masters, millest võtsid lisaks Eesti paaridele osa ka võistlejad piiri tagant. Nii naiste kui meeste turniiril läksid esikohad Eestist välja.

Meeste turniiri esikohamängus saavutas Venemaa ja Läti ühispaar Oleg Stoyanovski - Ruslans Sorokins  2:0 (13, 13) võidu Soome esinduse Jyrki Nurminen - Pekka Piippo üle.

3.-4. koha mängus olid Karl Jaani ja Rain Raud 2:0 (19, 12) paremad Maksim Petrovist ja Aleksei Povjakelist. Turniiri korraldaja Rivo Vesiku paariliseks oli Kristo Kollo põlvevigastuse tõttu Karli Allik. 

Naiste turniiril tulid võitjaks leedulannad Ieva Dumbauskaite ja Monika Povilaityte, kes esikohamängus olid 2:0 (18, 19) üle Soome duost Essi Hasu - Anniina Parkkinen. 

Kolmas koht läks Kristel Kiensile ja Anett Hollasele, kes otsustavas kohtumises võitsid 2:1 (-17, 17, 11) Heleene Hollase ja Liisa Soometsa vastu. 

«Turniiri sportlik tase oli väga hea. Nägime võitjate esituses kõrgel tasemel rannavõrkpalli, kindlasti tasub meelde jätta Oleg Stoyanovski nimi, ennustan sellele noorele poisile rannaliivadel tõeliselt suurt tulevikku,» ütles võistluste peakorraldaja Rivo Vesik turniiri sportlikku taset ja tulemusi kommenteerides. «Saime osalejatelt ja pealtvaatajatelt palju positiivset tagasisidet ja see annab meile põhjust loota, et suudame sarnase turniiri koostöös sponsoritega ka järgmisel aastal korraldada,» lisas Vesik tulevikuplaane kirjeldades.

Tulemused:

Mehed

A-alagrupp

Jyrki Nurminen - Pekka Piippo (Soome) vs Karl Jaani - Rain Raud 2:0 (15, 18)

Jyrki Nurminen - Pekka Piippo (Soome) vs Urmas Piik - Rein Tiisaar 2:0 (19, 11)

Karli Allik- Rivo Vesik vs Urmas Piik - Rein Tiisaar 2:1 (18, -16, 15)

Karli Allik- Rivo Vesik vs Karl Jaani - Rain Raud 1:2 (19, -18, -9)

Jyrki Nurminen - Pekka Piippo (Soome) vs Karli Allik- Rivo Vesik 2:0 (16, 16)

Karl Jaani - Rain Raud vs Urmas Piik - Rein Tiisaar 2:0 (12, 18)

B-alagrupp

Oleg Stoyanovski - Ruslans Sorokins (Venemaa/Läti) vs Maksim Petrov - Aleksei Povjakel 2:1 (-20, 9, 9)

Oleg Stoyanovski - Ruslans Sorokins (Venemaa/Läti)  vs Argo Arak - Kaarel Kais 2:0 (12, 14)

Arnas Rumševicius - Lukas Kazdailis (Leedu) vs Maksim Petrov - Aleksei Povjakel 1:2 (-19, 17, -10)

Arnas Rumševicius - Lukas Kazdailis (Leedu) vs Argo Arak - Kaarel Kais 2:0 (23, 29)

Oleg Stoyanovski - Ruslans Sorokins (Venemaa/Läti) vs Arnas Rumševicius - Lukas Kazdailis (Leedu) 2:1 (11, -17, 11)

Maksim Petrov - Aleksei Povjakel vs Argo Arak - Kaarel Kais 2:1 (15, -19, 21)

3.-4. koht

Karl Jaani - Rain Raud vs Maksim Petrov - Aleksei Povjakel  2:0 (19, 12)

Finaal

Oleg Stoyanovski - Ruslans Sorokins (Venemaa/Läti) vs Jyrki Nurminen - Pekka Piippo (Soome) 2:0 (13, 13)

-----------------------------

Naised

Ieva Dumbauskaite - Monika Povilaityte (Leedu) vs Kristel Kiens - Anett Hollas 2:0 (13, 17)

Ieva Dumbauskaite - Monika Povilaityte (Leedu) vs Heleene Hollas - Liisa Soomets 2:0 (9, 10)

Essi Hasu - Anniina Parkkinen (Soome) vs Kristel Kiens - Anett Hollas 2:1 (14, -19, 13)

Essi Hasu - Anniina Parkkinen (Soome) vs Heleene Hollas - Liisa Soomets 2:0 (16, 14)

Heleene Hollas - Liisa Soomets vs Kristel Kiens - Anett Hollas 2:0 (20, 17)

Ieva Dumbauskaite - Monika Povilaityte (Leedu) vs Essi Hasu - Anniina Parkkinen (Soome) 2:0 (18, 19) - võistkonnad ei soovinud kaks korda järjest mängida ja seega läks kirja finaalmängu tulemus. 

3.-4. koht

Kristel Kiens - Anett Hollas vs Heleene Hollas - Liisa Soomets 2:1 (-17, 17, 11)

Finaal

 Ieva Dumbauskaite - Monika Povilaityte (Leedu) vs Essi Hasu - Anniina Parkkinen (Soome) 2:0 (18, 19)

Tagasi üles