Kotenko koduklubi sai karikasarjas suure võidu

Artur Kotenko (paremal) Eesti koondise väravasuul.
Artur Kotenko (paremal) Eesti koondise väravasuul. Foto: SCANPIX

Artur Kotenko koduklubi Saligorski Šahtjor pani Valgevene jalgpalli karikasarja korduskohtumises FC Slonimi vastu taaskord sauna sooja, alistades esiliigas palliva klubi 8:1.

Esimeses kohtumises Slonimit koguni 10:1 võitnud Šahtjor ei teinud vastastele hinnaalandust ka korduskohtumises. Mäng otsustati ära juba esimese poolajaga, mis lõppes Kotenko leivaisa 5:0 eduseisul, vahendas Soccernet.ee.

Teisel poolajal pidi tavapäraselt terve mängu kaasa teinud Kotenko küll ühe palli oma võrgust välja õngitsema, kuid üldine hävitustöö jätkus sellegipoolest - Šahtjor lisas avapoolajal löödud viiele veel kolm.