Barcelona meeskond treeningul.
Barcelona meeskond treeningul. Foto: SCANPIX

Eelmisel aastal Hispaania liiga, karika ja Meistrite liiga võitnud Barcelona jalgpalliklubi on hooajaeelsetes sõpruskohtumistes pidanud kolmel järjestikul korral tunnistama vastase paremast.

Kui hooajaeelsel tunriiril International Champions Cupil oli varem alla jäädud Chelseale ja Manchester Unitedile, siis eile oli kataloonia tippklubist tugevam Fiorentina seisuga 2-1, vahendas goal.com.

Fiorentina alustas mängu tuliselt ning noor talent Federico Bernardeschi oli 13. minutiks juba kaks korda palli Barcelona puurivahi Marc-André ter Stegeni selja taha saatnud. Kuigi Luis Suarez suutis mõni minut hiljem ühe värava tagasi lüüa lõppes mäng Fiorentina võiduga.