Eesti rannavollepaar jõudis EMil 16 parema hulka

Rannavõrkpall
Rannavõrkpall Foto: SCANPIX

Küprosel Larnakas jätkuvatel U20 vanuseklassi rannavõrkpalli Euroopa meistrivõistlustel tehti täna algust play-off mängudega. Esimese ringi läbisid Heleene Hollas/Liisa Soomets edukalt ning on pääsenud turniiril 16 parema sekka.

Hollase ja Soometsa vastasteks olid poolatarid Agnieszka Adamek/Kinga Legieta. Matš pääsu eest kaheksandikfinaali vältas 46 minutit ja päädis mõlemas geimis tasavägise lõpplahendusega. Avageimi võitis meie paar 26:24, teises oldi paremad 21:19. Järgmisena ootab Hollas/Soometsa kohtumine põhjanaabritega, vahendas volley.ee.

Karli Alliku ja Ragnar Kalde turniir lõppes paraku väljalangemismängude avaringiga. Vastasteks olnud hollandlased Tom van Steenis/Jesper Bouter alistasid meie paari 21:15, 21:14. Allik/Kaldele lõpetasid Euroopa meistrivõistlused seega 17. koha jagamisega.