Suure ovatsiooni teeninud Reinar Hallik: jääme vastastele igas asjas veidi alla

Ats Kuldkepp
Reinar Hallik (palliga).
Reinar Hallik (palliga). Foto: Sander Ilvest

Eesti korvpallikoondis jätkas EM-finaalturniiri ilmetu 55:84 kaotusega Belgiale. Et vahe läks juba esimesel poolajal üle 30 punkti, rõõmustas Eesti fänne kõige rohkem populaarse Reinar Halliku platsile pääsemine kolm minutit enne mängu lõppu.

Ülejäänud mängu sai ta vaadata pingilt. Millega Eesti vastastele kõige rohkem alla jääb? «Ei teagi hetkel, mis meil viga on. Pisiasjad kuhjuvad ja jääme igas asjas teistele veidi alla. Aga mis seal ikka, kolm mängu on veel, paneme edasi,» rääkis Hallik pärast mängu.

Kuna rahvas nõudis teda häälekalt platsile, oli Hallikul loomulikult suur vajadus ennast heast küljest näidata. Kahjuks piirdus ta ühe punkti ja kahe pallikaotusega. «Tahtsin enda jaoks kõvasti tõestada, ootused olid enda suhtes kõrged. Tõmbas kopsu päris kinni,» selgitas ta.

Homme kohtub Eesti kell 21.30 Ukrainaga.