Eesti alagrupikaaslane Prantsusmaa tuli raskest seisust välja ja mängib EM-finaalis

Ats Kuldkepp
France's Earvin Nhapeth (C) celebrates with teammates during the European Volleyball Championships semi-final match between Bulgaria and France in Sofia on October 17, 2015. AFP PHOTO / NIKOLAY DOYCHINOV Foto: NIKOLAY DOYCHINOV/AFP

Võrkpalli EMi teises poolfinaalis võitis Prantsusmaa kodupubliku kurvastuseks Sofias Bulgaariat 3:2 ja kohtub finaalis Sloveeniaga, kes oli üle Itaaliast 3:1.

Bulgaaria võitis kaks esimest geimi vastavalt 25:18 ja 25:22, kuid kaotas siis kaks järgmist 24:26 ja 21:25. Otsustavas viiendas geimis jäi peale Prantsusmaa 15:12.

Prantsusmaa oli mäletatavasti Eestiga ühes alagrupis ja jäi toona omavahelises mängus peale 3:1.