Märtini endine konkurent kihutab järjekordse MM-tiitli suunas

Petter Solberg (paremal)

FOTO: SCANPIX

Rallikrossi MM-sarja eelviimasel etapil Itaalias Fraciacortas võidutses norralane Andreas Bakkerud (Ford Fiesta; Olsbergs MSE), tema kaasmaalane, omal ajal WRC-sarjas Markko Märtiniga tuliseid lahinguid pidanud Petter Solberg (Citroen DS3; SDRX) on lähedal teisele järjestikusele MM-tiitlile.

Eelsõitude järel oli esikohal rootslane Johan Kristoffersson (Volkswagen Polo; Team Volkswagen Sweden), talle järgnesid Timmy Hansen (Peugeot 208; Team Peugeot-Hansen), Solberg ja Bakkerud, vahendab ERR Sport.

Esimesest poolfinaalist pääsesid edasi Kristoffersson, Solberg ja Timur Timerzjanov (Ford Fiesta; Namus OMSE), teisest poolfinaalist Bakkerud, Anton Marklund (Audi S1; EKSRX) ja Manfred Stohl (Ford Fiesta; World RX Team Austria).

Finaalis võttis Bakkerud Kristofferssoni ja Solbergi ees esikoha, see oli norralasele tänavuse hooaja esimene etapivõit, kokku on ta võitnud nüüd kolm MM-etappi.

MM-sarja üldarvestuses on 279 punktiga liider Solberg, edu Hanseniga kasvas 26-punktiliseks, mis tähendab, et Solberg vajab novembri lõpus Argentinas peetavalt hooaja viimaselt etapilt vaid viis punkti, et teist aastat järjest MM-tiitel võita.

Tagasi üles