Võimas Lindpere kukutas Tuleviku

Joel Lindpere (esiplaanil).
Joel Lindpere (esiplaanil). Foto: Marko Saarm

Jalgpalli Eesti karikavõistlustel võitis Nõmme Kalju kaheksandikfinaalis kindlalt 5:0 Viljandi Tulevikku. Kolm väravat sai oma nimele Eesti koondise poolkaitsja Joel Lindpere.

Viljandis toimunud kohtumise avavärava lõi Lindpere juba üheksandal minutil ning avapoolajal rohkem skoori ei tehtud. 50. minutil kahekordistas Kalju eduseisu Ken Kallaste. Lindpere sai kübaratriki kirja 54. ja 59. minuti tabamuste toel. Lõppskoori vormistas vahetusmees Sören Kaldma 86. minutil.

Veerandfinaalides on lisaks Kaljule koha kindlustanud ka Sillamäe Kalev, FC Flora ja FC Forza.