Nädala keskel mitmele põhimehele puhkust andnud, kuid sellegipoolest Inglismaa liigakarikasarjas koguni 6:1 Southamptonit klohminud Liverpooli jalgpalliklubi pidi üle elama suure pettumuse, kui tänases liigamängus kaotati võõrsil 0:2 tabelipõhjas olevale Newcastle Unitedile.

Enne vooru eelviimasel tabelireal olnud ning tänavu 14 vooruga vaid kaks võitu kogunud Newcastle asus kohtumist juhtima 69. minutil, kui omavärava lõi Liverpooli kaitsja Martin Škrtel. Kümme minutit hiljem saatis efektse löögiga palli väravasse Liverpooli vasakkaitsja Alberto Moreno, kuid kohtunik nägid antud olukorras ekslikult suluseisu.

Lõppseisu 2:0 vormistas kolmandal lisaminutil Georginio Wijnaldum, realiseerides kiire vasturünnaku. Newcastle kerkis tabelis koha võrra ja on nüüd 18. real, Liverpool jätkab 7. kohal.