Vinge võit: Soome hokinoored alistasid koduse MMi poolfinaalis Rootsi

Juunioride hoki MMil peeti täna poolfinaal, kus kodupubliku suureks rõõmuks alistas Soome meeskond igipõlise konkurendi Rootsi.

Rootsi oli esimese kolmandiku järel 1:0 juhtimas, kuna Rasmus Asplund saatis 11. minutil litri Soome väravavahi selja taha. Teisel kolmandikul viigistas 32. minutil soomlaste poolt Roope Hintz ning vaid kaks minutit hiljem viskas rootslastele teise värava Antti Kalapudas. Rohkem väravaid enam teisel ega kolmandal kolmandikul ei visatud ja nii jõudis tulemusega 2:1 finaali kodus mängiv Soome hokinoorte meeskond.

Teises poolfinaalis on täna õhtul vastamisi Venemaa ja USA.